top of page

הרצאות

רועי גליץ הוא אחד המרצים המבוקשים בישראל וידוע בעולם כמרצה ראשי בכנסים. עם מעל אלף הרצאות בעשור האחרון, עשרות אלפי צופים בקהל נדהמו והתמלאו השראה בעקבות הצילומים והתכנים המרתקים.

גליץ הרצה בכנסים מובילים בחו״ל, לרבות 3 הרצאות TEDx באירלנד, סקוטלנד ופינלנד, באולם חבר הנאמנים של האו״ם, שבוע האקלים הבינלאומי ובכנסים כגון CES וכנס הצילום הגדול באירופה אשר נערך באנגליה.

גליץ הוא חבר ב Explorers Club היוקרתי, חבר בורד בעמותת רשות הטבע והגנים הישראלית, שגריר גרינפיס ודיפלומט סביבתי. אחרי תקופת מגורים בניו יורק, גליץ חוזר לישראל וישמח להרצות אצלכם בארגון ובאירועים.

לפרטים מוזמנים ומוזמנות לפנות אלינו - info@galitz.com 

אל תוך הטבע הפראי בעולם - הסודות שמאחורי העדשה

הרגעים הכי מרגשים, מפחידים ומצחיקים מעשור של מסעות צילום טבע בקצוות המרוחקים של העולם. מה הופך צילום למדהים ואיך ניתן להציג את האופי של בעל החיים לצופים. ההרצאה שמיועדת לכולם, ההרצאה הפופולרית ביותר, מלווה בהומור וצילומים שלא פורסמו.

מסע ל-4 קצוות תבל - אקסטרים, השראה ועולם מופלא

העולם שלנו מדהים ובהרצאה זו, תבינו עד כמה. רועי גליץ ייקח את הקהל לכמה מהמקומות האהובים עליו בעולם: מהקוטב הצפוני והדובים הלבנים, עד לאנטארקטיקה ומקמצ׳טקה במזרח סיביר עד שנקנח באפריקה ובנדידה הגדולה. הרבה סיפורים על מקומות שמעטים הם בני האדם שמגיעים אליהם.

השגת היעדים הבלתי אפשרים - נטוורקינג ופריצת גבולות

לאורך כל הדרך אנחנו שומעים טענות שלא נצליח, חלק מהקולות האלו מגיעים מהראש שלנו. בהרצאה מעוררת מוטיבציה והשראה זו, רועי גליץ יגלה לנו את הכלים בהם הם משתמש כדי ליצור תקדימים בינלאומיים בתחומים בהם הוא פעיל וכיצד לרתום את כח הנטוורקינג כמכפיל כח ושובר חומות.

הרצאה מאוד מבוקשת בחברות וארגונים.

 

האקלים משתנה.. וגם אנחנו

מסעו של צלם טבע אל הקוטב הצפוני הנמס. סיפורים אישיים ממפגשים אינטימיים עם דובי הקוטב, וחשיבותם בנקודת הזמן הקריטית בה אנו חיים. הרצאת TED שעברה לראשונה בהלסינקי, מועברת כהרצאה באורך מלא בעברית.

סקס - זה בטבע שלנו

משחקי חיזור מרגשים, מפגשים אינטמיים וחייתיים ואפילו מונוגמיה. סיפורים אישיים על אהבה, רומנטיקה ומין בממלכת החי.
 

האמהות הפראיות בעולם
סיפורים מעוררי השראה על האמהות החזקות והמרשימות בעולם החי, והישגיהן המדהימים מאפריקה ועד אמריקה, מהקוטב הצפוני ועד אנטארקטיקה.

קומפוזיציה של הצלחה

איך לחיות את החלומות שלך ולעבוד במה שמרגש אותך באמת. רועי משתף בחוויות ובשיעורים החשובים שרועי שלמד במסעות המוצלחים.. וגם מאלו שכשלו.

ניתן להזמין הרצאות פרטיות לארגונים והרצאות בהתאמה אישית לכנסים. לפרטים ותיאום: info@galitz.com

יונה ראובן

מנהלת הפקות, מדיקל מדיה

רועי גליץ הופיע אצלי בפעם השנייה במסגרת כנס לרופאי ילדים. ההרצאה היתה מרתקת, עטופה בצבעים מיוחדים ומעניינים. ישבנו פעורי פה למראה צילומי הטבע המרתקים ובליווי סיפורים עוד יותר מרתקים! רועי איש מיוחד, נעים, וכאלו גם ההרצאות שלו. הרופאים מאוד נהנו ולא הפסקתי לקבל תשבוחות במהלך כל הסופ"ש.

Limor Remler

 Go-Public מייסדת

תודה רבה שהשתתפת כמנטור בGo-Public, האנרגיות בחדר היו מדהימות! תודה ענקית שחלקת איתנו את הניסיון שלך בTED ואת הסיפור המרגש על דובת הקוטב. ממש עשה לנו חשק להיות שם ולהרגיש. המון אנשים החמיאו על השיחה מעוררת ההשראה.

רותי מוזס

מוזיאון תל-חי לצילום

הרצאתו של רועי גליץ, על סודות צלמי הטבע, היתה נפלאה. ראוי לציין שרועי היה ערוך ומוכן לקראת הקהל המגיע להרצאותיו.

בהתבוננות מקרוב והבנת הסביבה, ידע לכוון את מילותיו בדיוק רב לקהל המאזין והצופה בו.

היכולת של גליץ לחבר בין הרצאה עניינית, מעניינת, מסקרנת ואפילו עוצרת נשימה לבין הפריים המנצח, מעוררת השראה וחושפת עולם שלם של צילום טבע.

החיבור בין מבט לרגש, מהירות התגובה, המחשבה והמיומנות הופכת כל רגע בהרצאתו לחוויה יוצאת דופן המשאירה טעם של עוד...

אביגיל טננבאום

הבינלאומי TED מאמנת דוברים, ארגון 

התרשמתי מאוד מרועי כמנחה כנס. הוא היה רהוט, חם ומחובר לקהל. רועי יצר אווירה נעימה והיה ניכר שנוח לו על הבמה ושהוא מחובר מאוד לקהל שבאולם.

bottom of page