רועי גליץ | צלם טבע | הרצאות מרתקות באירועים וכנסים

הרצאות

אני מתרגש ושמח בכל פעם מחדש לשתף אתכם ביופיו של הטבע ולהעלות מודעות לנושאים סביבתיים חשובים.
בהרצאות ברחבי הארץ אני זוכה לחלוק סיפורים אישיים ממסעות מרתקים ברחבי העולם, לשתף בסודות שמאחורי הצילומים ובתובנות מהדרך: כיצד לתפוס את הרגע, בצילום - ובחיים. בשנים האחרונות אני העברתי מאות הרצאות בארץ (מוזמנים להציץ בתגובות פה למעלה) ובחו״ל (בין היתר בכנסי TEDx באירלנד, סקוטלנד ופינלנד, ובכנס הצילום הגדול באירופה The UK Photography Show).

אשמח לפגוש אתכם בהרצאה פרטית אצלכם בארגון או באחת מההרצאות הפתוחות ברחבי הארץ.

לפרטים מוזמנים ומוזמנות לפנות לנועה: noa@roiegalitz.com

אל תוך הטבע הפראי בעולם - הסודות שמאחורי העדשה.

הרגעים הכי מרגשים, מפחידים ומצחיקים מעשור של מסעות צילום טבע בקצוות המרוחקים של העולם. ההרצאה הפופולרית ביותר, מלווה בהומור וצילומים שלא פורסמו.

האקלים משתנה.. וגם אנחנו

מסעו של צלם טבע אל הקוטב הצפוני הנמס. סיפורים אישיים ממפגשים אינטימיים עם דובי הקוטב, וחשיבותם בנקודת הזמן הקריטית בה אנו חיים. הרצאת TED שעברה לראשונה בהלסינקי, מועברת כהרצאה באורך מלא בעברית.

סקס - זה בטבע שלנו

משחקי חיזור מרגשים, מפגשים אינטמיים וחייתיים ואפילו מונוגמיה. סיפורים אישיים על אהבה, רומנטיקה ומין בממלכת החי.
 

האמהות הפראיות בעולם
סיפורים מעוררי השראה על האמהות החזקות והמרשימות בעולם החי, והישגיהן המדהימים מאפריקה ועד אמריקה, מהקוטב הצפוני ועד אנטארקטיקה.

קומפוזיציה של הצלחה

איך לחיות את החלומות שלך ולעבוד במה שמרגש אותך באמת. רועי משתף בחוויות ובשיעורים החשובים שרועי שלמד במסעות המוצלחים.. וגם מאלו שכשלו.

ניתן להזמין הרצאות פרטיות לארגונים והרצאות בהתאמה אישית לכנסים. לפרטים ותיאום: noa@roiegalitz.com

יונה ראובן

מנהלת הפקות, מדיקל מדיה

רועי גליץ הופיע אצלי בפעם השנייה במסגרת כנס לרופאי ילדים. ההרצאה היתה מרתקת, עטופה בצבעים מיוחדים ומעניינים. ישבנו פעורי פה למראה צילומי הטבע המרתקים ובליווי סיפורים עוד יותר מרתקים! רועי איש מיוחד, נעים, וכאלו גם ההרצאות שלו. הרופאים מאוד נהנו ולא הפסקתי לקבל תשבוחות במהלך כל הסופ"ש.

Limor Remler

 Go-Public מייסדת

תודה רבה שהשתתפת כמנטור בGo-Public, האנרגיות בחדר היו מדהימות! תודה ענקית שחלקת איתנו את הניסיון שלך בTED ואת הסיפור המרגש על דובת הקוטב. ממש עשה לנו חשק להיות שם ולהרגיש. המון אנשים החמיאו על השיחה מעוררת ההשראה.

רותי מוזס

מוזיאון תל-חי לצילום

הרצאתו של רועי גליץ, על סודות צלמי הטבע, היתה נפלאה. ראוי לציין שרועי היה ערוך ומוכן לקראת הקהל המגיע להרצאותיו.

בהתבוננות מקרוב והבנת הסביבה, ידע לכוון את מילותיו בדיוק רב לקהל המאזין והצופה בו.

היכולת של גליץ לחבר בין הרצאה עניינית, מעניינת, מסקרנת ואפילו עוצרת נשימה לבין הפריים המנצח, מעוררת השראה וחושפת עולם שלם של צילום טבע.

החיבור בין מבט לרגש, מהירות התגובה, המחשבה והמיומנות הופכת כל רגע בהרצאתו לחוויה יוצאת דופן המשאירה טעם של עוד...

אביגיל טננבאום

הבינלאומי TED מאמנת דוברים, ארגון 

התרשמתי מאוד מרועי כמנחה כנס. הוא היה רהוט, חם ומחובר לקהל. רועי יצר אווירה נעימה והיה ניכר שנוח לו על הבמה ושהוא מחובר מאוד לקהל שבאולם.